21 січня 2021 року розпочала свою роботу обласна педагогічна студія Ковтун Людмили Григорівни, вчителя обслуговуючої праці Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 – дошкільний навчальний заклад», учителя-методиста, з теми «Технологія виготовлення виробів з бісеру» (для вчителів трудового навчання, початкового навчання, керівників гуртків художньо-естетичного напряму, вихователів ГПД). Заняття проведено в онлайн режимі на платформі Zoom.
У заході взяли участь координатор педагогічної студії Сацюк Олена Іванівна, завідувач відділу трудового навчання й технологій КНЗ КОР «КОІПОПК» та педагогічні працівники області в кількості 25 осіб.
У презентаційній частині майстер-класу Людмила Григорівна поділилась своїм досвідом з формування предметних компетентностей учнів засобами декоративно-вжиткового мистецтва.
У своєму виступі вчитель наголосила на тому, що змістом оновленої програми з трудового навчання передбачено засвоєння учнями великого спектру технологій. Серед них лідером за популярністю і доступністю є технологія бісероплетіння. Дана технологія доступна для опанування учнями різного віку. Для виготовлення виробів не потрібно використовувати спеціальні інструменти; на виконання робіт витрачається відносно невелика кількість часу; навчальну діяльність можна організовувати в аудиторних умовах; бісероплетінням можуть займатися дівчатка і хлопчики. Тому технологію бісероплетіння можуть використовувати в своїй роботі учителі трудового навчання, початкового навчання, керівники гуртків художньо-естетичного напряму, вихователі ГПД та вихователі закладів дошкільної освіти.
З вітальним словом до учасників майстер-класу звернулася Олена Іванівна.
У практичній частині Людмила Григорівна продемонструвала рекомендовані до виготовлення вироби, охарактеризувала техніки та прийоми плетіння.
Свою розповідь вчитель унаочнила демонстрацією відео, які можна переглянути за покликанням: https://drive.google.com/…/1m8kNIEvhAZXaZ1zuQXDohuFt3QT…
По завершенню роботи вчителі взяли активну участь в обговоренні результатів роботи та отримали творче домашнє завдання.
На адресу керівника педстудії прозвучали слова похвали і вдячності – за її креативність, майстерність та доброзичливість, а головне за мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.