27 лютого на базі Бучанського НВК «СЗОШ I-III ступенів – ЗОШ I-III ступенів» № 4 Бучанської міської ради відбулося друге заняття обласного майстер-класу Карабута Олексія Миколайовича з теми «Застосування інноваційних технологій в освітньому процесі з фізичної культури» для вчителів фізичної культури.
З вітальним словом до педагогів звернувся Лакіза Олексій Миколайович, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КНЗ КОР «КОІПОПК». Він окреслив мету і завдання майстер-класу, ознайомив з планом проведення заходу. Представив гостей майстер класу.
Участь в заході взяли:
- 32 учителя фізичної культури Київської області;
- Ковальський Володимир Володимирович, методист Відділу освіти Бучанської міської ради ЦНПВСР;
- Єрмолова Валентина Михайлівна, професор кафедри історії та теорії олімпійського спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент;
- Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович, учитель фізичної культури Спеціалізованої школи № 216 Оболонського району м. Києва, Заслужений учитель України – переможець конкурсу «Учитель року – 2018» в номінації «Фізична культура».
Розпочала теоретично-методичний розділ заходу Миколаєнко Лілія Борисівна, учитель фізичної культури Боярського академічного ліцею «Престиж» Києво-Святошинської районної ради, яка зробила доповідь з питань удосконалення форм олімпійської освіти в закладах загальної середньої освіти.
Продовжила майстер клас учитель фізичної культури Бучанського НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» № 3 Забавська Надія Василівна, яка ознайомила учасників майстер класу з багаторічним досвідом упровадження Олімпійської освіти в освітній процес закладу освіти.
У практичній частині керівник майстер-класу, учитель фізичної культури Карабут Олексій Миколайович, поділився досвідом застосування інноваційних технологій та провів інноваційний урок фізичної культури з варіативного модуля «Волейбол». Він продемонстрував власні інноваційні підходи в освітньому процесі з фізичної культури, використання мультимедійного обладнання і дидактичного забезпечення, графічні та стендові засоби демонстрації результатів контролю за руховою активністю учнів, нестандартне обладнання тощо.
Після проведеного уроку доцент Лакіза О.М. і професор Єрмолова В.М. під час сумісного обговорення з учителями Київщини підкреслили цікаві наробки вчителя та побажали у подальшому враховувати незначні помилки при проведенні уроку.
Учитель фізичної культури Комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» Володарської районної ради, заслужений учитель України Мокринська Лариса Федорівна, продемонструвала цікаві вправи з підготовчої частини уроку з варіативного модуля «Гімнастика».
Інноваційні підходи з нестандартним обладнанням на уроках фізичної культури для учнів початкових класів продемонстрував заслужений учитель України Лазебний-Чоловський Д.М.
В обміні досвідом роботи взяли участь заслужені вчителі України та переможці Всеукраїнських фахових конкурсів: Миколаєнко Л.Б., Мокринська Л.Ф., Накорчемний В.Г.
По завершенню заходу учителям було запропоновано на наступне заняття підготуватися до обміну власним досвідом упровадження інноваційних технологій в освітній процес із фізичної культури.