КОІПОПК

Кві 27 2017

Print this Запис

26 квітня 2017 року було проведено майстер-клас для вчителів початкових класів опорних загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації роботи з дитячою книгою

Відповідно до плану роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» 26 квітня 2017 року на базі академії було проведено майстер-клас для вчителів початкових класів опорних загальноосвітніх навчальних закладів з питань організації роботи з дитячою книгою.

Майстер-клас провела Валентина Олександрівна Мартиненко, провідний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук.

У роботі майстер-класу взяли участь 37 осіб.

В.О. Мартиненко висвітлила сучасні тенденції розвитку читацьких інтересів молодших школярів, окреслила основні вимоги до змісту викладання курсу «Літературне читання» у початковій школі, акцентувала увагу на важливості уроків позакласного читання для формування ключових і предметних компетентностей.

У підсумку роботи майстер-класу було обговорено питання розроблення проекту нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти та проведено анкетування з метою виявлення основних проблем у процесі формування мовленнєвої діяльності молодших школярів.


Перейти на: https://kristti.com.ua/26-kvitnya-2017-roku-bulo-provedeno-majster-klas-dlya-vchyteliv-pochatkovyh-klasiv-opornyh-zagalnoosvitnih-navchalnyh-zakladiv-z-pytan-organizatsiyi-roboty-z-dytyachoyu-knygoyu/