КОІПОПК

Лют 16 2017

Print this Запис

15 лютого 2017 року відбувся навчальний тренінг за програмою «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей»

15 лютого 2017 року відбувся навчальний тренінг для педагогічних працівників Бородянського району за програмою «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей».

Мета семінару-тренінгу – надати учасникам необхідні знання та навички, необхідні для створення психологічно безпечного освітнього середовища, надання першої психологічної допомоги учасникам навчально-виховного процесу.

Тренінг провела Панченко Тетяна Леонідівна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти», кандидат психологічних наук.

У тренінгу взяли участь 56 педагогічних працівників навчальних закладів Бородянського району: заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи, практичні психологи та соціальні педагоги.

Учасники семінару-тренінгу ознайомилися із поняттями: «криза», «травма», «перша психологічна допомога», розглянули приклади психотравмуючих ситуацій загалом та в навчальному закладі зокрема. Обговорили фізіологічну природу стресу, мозкову регуляцію стресових реакцій, наслідки впливу психологічної травми. Детально зупинилися на реакціях неповнолітніх у стресових травмуючи ситуаціях та методах надання першої психологічної допомоги.

Перейти на: https://kristti.com.ua/15-lyutogo-2017-roku-vidbuvsya-navchalnyj-trening-za-programoyu-navychky-kryzovogo-konsultuvannya-ta-rozvytok-psyhosotsialnoyi-stijkosti-do-stresu-u-ditej/