КОІПОПК

Кві 12 2017

Print this Запис

11 квітня 2017 року на базі Ірпінського НВО «Освіта» відбувся семінар-практикум для вчителів російської мови за темою «Упровадження технології розвивального навчання на уроках російської мови»

11 квітня 2017 року на базі  Ірпінського навчально-виховного об’єднання «Освіта»  відбувся семінар-практикум для вчителів російської мови  за темою «Упровадження технології розвивального навчання на уроках російської мови».

У межах семінару директор школи Тюріна Ліна Георгіївна ознайомила присутніх з теоретичними основами впровадження технології розвивального навчання в  навчально-виховний процес.

Учитель школи Лазуренко Ганна Володимирівна провела урок у 7 класі за темою «Исследование односоставных предложений» з використанням технології розвивального навчання.

З принципами проведення конкурсу та відбору підручників з російської мови учасників семінару ознайомила представник видавництва «Генеза» Камишанська Олена Юріївна.

Заключним акордом  семінару  було засідання  літературного  гуртка  за темою «Поговорим еще раз о любви…»

 

Перейти на: https://kristti.com.ua/11-kvitnya-2017-roku-na-bazi-irpinskogo-nvo-osvita-vidbuvsya-seminar-praktykum-dlya-vchyteliv-rosijskoyi-movy-za-temoyu-uprovadzhennya-tehnologiyi-rozvyvalnogo-navchannya-na-urokah-rosijskoyi-movy/