КОІПОПК

Лип 12 2019

Print this Запис

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-педагогічній конференції «Сучасні тенденції підвищення якості освіти»

До уваги керівників регіональних методичних служб, директорів і педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини!

Нагадуємо, що 15-16 серпня 2019 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ, вул. Вишгородська, 19) Міністерством освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національною академією наук вищої освіти України, ГО «Спілка освітян України» буде проведено Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти».

Конференція проводиться з метою обговорення проблем і перспектив забезпечення якості освіти України в контексті сталого розвитку держави та з урахуванням положень Концепції реалізації державної політики у сфері реформування освітньої галузі «Нова українська школа».

До участі в конференції запрошуються педагоги закладів загальної середньої і позашкільної освіти, наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, новатори в освітній галузі.

 Детальніша інформація – в листі МОН України від 29.05.2019 № 1/9-330 «Про проведення Всеукраїнської науково-педагогічної конференції»

Перейти на: https://kristti.com.ua/zaproshuyemo-do-uchasti-u-vseukrayinskij-naukovo-pedagogichnij-konferentsiyi-suchasni-tendentsiyi-pidvyshhennya-yakosti-osvity/