КОІПОПК

Січ 10 2018

Print this Запис

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІННОВАЦІЙ

Міністерство освіти і науки проводить 15-17 травня 2018 року Всеукраїнський фестиваль інновацій (Лист МОН України від 08.12.2017 № 1/9-675).

Мета заходу – популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх розробок.

У рамках заходу буде проведено:

  • конкурс стартап-проектів, журі якого буде сформовано з представників венчурного бізнесу, бізнес-інкубаторів, асоціацій промислових підприємств;
  • презентації венчурних фондів та бізнес-ангелів;
  • конференції та семінари.

Щодо конкурсу стартап-проектів

Участь у конкурсі можуть взяти розробки, представлені вищими навчальними закладами, що належать до сфери управління МОН, науковими інститутами АН, а також загальноосвітніми та іншими навчальними закладами системи загальної середньої освіти.

Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати розробки на стадії готовності не менш як дослідний зразок (прототип).

Конкурс міститиме два напрями: інновації, спрямовані на досягнення соціального ефекту, та інновації, спрямовані на досягнення економічного ефекту.

Попередній відбір учасників конкурсу триватиме до 25 квітня 2018 року. Учасників буде повідомлено про проходження до участі у другому турі презентації стартап-проектів до 30 квітня 2018 року. Другий тур відбудеться 15-17 травня 2018 року.

Просимо поширити інформацію щодо заходу, зокрема конкурсу стартап-проектів серед зацікавленої аудиторії.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасника.

У разі зацікавленості просимо до 31 березня 2018 року надати інформацію за формою (заявка), що додається, та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі .ррt) в електронному вигляді на адресу: dvvhun@mon.gov.ua

Додаткова інформація за телефоном: (044) 287 82

Перейти на: https://kristti.com.ua/vseukrayinskyj-festyval-innovatsij/