КОІПОПК

Бер 30 2018

Print this Запис

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017/2018 навчальному році

 

З української мови і літератури (26 – 30 березня 2018 року, м. Вінниця):

  1. Підгорну Олександру Русланівну, ученицю 11 класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білоцерківської районної державної адміністрації (ІІІ місце).
  2. Грушу Анастасію Григорівну, ученицю 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради (ІІІ місце).
  3. Угнівенко Аліну Олександрівну, ученицю 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяслав-Хмельницької міської ради (ІІ місце).

 

З англійської мови (25 – 30 березня 2018 року, м. Харків):

Душу Діну Євгенівну, ученицю 11 класу Бучанської Української гімназії (ІІ місце).

 

З іспанської мови (25 – 30 березня 2018 року, м. Харків):

  1. Волочай Діану Андріївну, ученицю 10 класу Іванківського районного ліцею Іванківської районної державної адміністрації (ІІІ місце).
  2. Кулакевич Оксану Володимирівну, ученицю 11 класу Тарасівського навчально-виховного комплексу Броварського району (ІІ місце).
  3. Юрківську Вікторію Віталіївну, ученицю 11 класу Іванківського районного ліцею Іванківської районної державної адміністрації (ІІІ місце).
  4. Кимак Віру Василівну, ученицю 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат – ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» (ІІІ місце).

 

З історії (26 – 30 березня 2018 року, м. Чернігів):

  1. Мудру Катерину Володимирівну, ученицю 8 класу Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації (ІІІ місце).
  2. Липовенко Аліну Вікторівну, ученицю 9 класу Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Рокитнянської районної державної адміністрації (ІІІ місце).
  3. Михальченка Владислава Руслановича, учня 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради (ІІ місце).
  4. Вадзінського Івана Анатолійовича, учня 9 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Білоцерківської районної державної адміністрації(ІІ місце).
  5. Ващенка Максима Анатолійовича, учня 11 класу Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи закладу І-ІІІ ступенів № 2 (ІІ місце) .

 

З економіки (26 – 30 березня 2018 року, м. Ужгород):

Рурак Катерину Миколаївну, ученицю 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської районної ради (ІІ місце).

 

З географії (25 – 29 березня 2018 року, м. Тернопіль):

  1. Мирончука Дмитра Олександровича, учня 8 класу Глибоцької загальноосвітньої школи I-III ступенів Бориспільської районної ради (ІІ місце).
  2. Андрущенка Василя Ігоровича, учня 9 класу Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи закладу І-ІІІ ступенів № 2 (ІІ місце).
  3. Борука Гліба Олександровича, учня 9 класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації (ІІІ місце).
  4. Пасілецького Віктора Володимировича, учня 10 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради (І місце).
  5. Скварчинського Андрія Івановича, учня 10 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради (ІІ місце).
  6. Пономаренка Дмитра Сергійовича, учня 11 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради (ІІІ місце).

 

З фізики (25 – 30 березня 2018 року, м. Суми):

Марченка Марка Костянтиновича, учня 9 класу Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Києво-Святошинської районної державної адміністрації (ІІІ місце).

 

З хімії (25 – 30 березня 2018 року, м. Полтава):

Михайлюка Дмитра Олександровича, учня 7 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради (ІІ місце).

 

З трудового навчання (технології) (25 – 30 березня 2018 року, м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області):

Новіцького Андрія Вадимовича, учня 11 класу Білоцерківської гімназії №2 Білоцерківської міської ради (ІІІ місце).

 

З польської мови та літератури (26 – 28 березня 2018 року, м. Івано-Франківськ):

Лукасік Міру Ярославівну, ученицю 9 класу ПП «Загальноосвітня школа
I-III ступенів «Виноградник» (ІІІ місце).

 

З російської мови та літератури (26 – 29 березня 2018 року, м. Київ):

Хобту Богдану Сергіївну, ученицю 9 класу Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Березанської міської ради (ІІІ місце).

Київщина пишається Вами!

Бажаємо нових звершень!

Перейти на: https://kristti.com.ua/vitayemo-peremozhtsiv-iv-etapu-vseukrayinskoyi-uchnivskoyi-olimpiady-z-pravoznavstva-2/