КОІПОПК


Жов 26 2018

Print this Запис

Відбувася майстер-клас із теми «Використання веб-сервісів  під час викладання трудового навчання»

24 жовтня 2018 року на базі Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бориспільської районої ради Київської області було розпочато роботу обласного майстер-класу Похиль Наталії Дмитрівни, вчителя трудового навчання даного навчального закладу,  з теми «Використання веб-сервісів  під час викладання трудового навчання».

Учасниками заходу стали 27 вчителів трудового навчання (технічних та обслуговуючих видів праці), директор Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Похиль Тарас Ростиславович, методист методичного кабінету відділу освіти Бориспільської РДА  Петренко Галина Ігорівна.

З вітальним словом до учасників майстер-класу звернулася Петренко Галина Ігорівна. Із навчаль

ним закладом та досвідом роботи ознайомив присутніх директор школи Похиль Тарас Ростиславович.

Про завдання і план проведення майстер-класу та свою систему роботи по використанню Веб-сервісів у роботі вчителя трудового навчання розповіла Наталія Дмитрівна Похиль. Також вчителям була проведена  екскурсія до своєї творчої майстерні.

Практична частина майстер-класу включала у себе вправу «Знайомство», налаштування профіля користувача Google+, ознайомлення з основними функціями сервісу Google (робота з Формами), приєднання до спільноти Для учасників майстер класу та рефлексію «Дерево знань».

По закінченню учасники отримали домашнє завдання:

  1. Створити на Google презентацію «Скринька ідей» додавши цікаві варіанти творчих робіт (об’єкти проектної діяльності з коротким описом).
  2. За допомогою Google Форми створити тест для перевірки знань та розмістити його у спільноті Для учасників майстер класу у закладці ТЕСТУВАННЯ.

3.За допомогою конструктора  Learningapps створити інтерактивну вправу з обраної теми та розмістити її у спільноті Для учасників майстер класу у закладці ІНТЕРАКТИВНІ ВПРАВИ.

  1. На віртуальній дошці Padlet «Творчі майстерні» розмістити свою презентацію «Скринька ідей» з коротким описом

Учасники заняття висловили захоплення високим рівнем підготовки Наталії Дмитрівни до змістового наповнення майстер-класу; відмітили перспективність даної форми підвищення кваліфікації вчителів області і подякували за мотивацію до самоосвіти.

Окремі слова подяки прозвучали на адресу адміністрації – в особі директора школи, та колективу навчального закладу, а також працівникам районного відділу освіти Бориспільської РДА за сприяння у проведенні заходу.