КОІПОПК


Кві 18 2019

Print this Запис

Відбулося заключне заняття обласного майстер-класу з теми «Використання веб-сервісів під час викладання трудового навчання»

17 квітня 2019 року на базі Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської РДА відбулося заключне заняття обласного майстер-класу Похиль Наталії Дмитрівни, учителя трудового навчання даного навчального закладу, з теми «Використання веб-сервісів під час викладання трудового навчання».

У заході взяли участь – Похиль Тарас Ростиславович, директор Мирненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сацюк Олена Іванівна, завідувач відділу трудового навчання й технологій КНЗ КОР «КОІПОПК», координатор майстер-класу, а також вчителі трудового навчання в кількості 35 осіб.

Під час майстер-класу відбулися презентація та обговорення практичних завдань учасників. На сторінках свого сайту в блозі «Творчий учитель» Наталія Дмитрівна розмістила розроблені вчителями інтерактивні вправи.

У процесі обговорення та підведення підсумків за круглим столом учасники прийшли до спільної думки, що розвиток інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) зумовлює виникнення нових можливостей для вдосконалення форм взаємодії учасників педагогічного процесу. Веб-технології набувають особливого значення, оскільки  пропонують у вільному доступі велику кількість різних програмних засобів для професійної діяльності, стимулюють виникнення нових ідей для взаємодії і саморозвитку вчителів і учнів. Опанування такими технологіями сприятиме вдосконаленню особистих досягнень вчителів і учнів завдяки участі в певних навчальних проектах; підвищенню мотивації до навчання учнів й удосконаленню професійної діяльності вчителів; розвитку ключових компететностей, зокрема когнітивних навичок, самонавчанню, реалізації особистісного потенціалу учнів та вчителів.

По завершенню обговорення учасники майстер-класу відвідали виставку творчих робіт учнів освітнього закладу. Під час екскурсії Наталія Дмитрівна поділилась досвідом реалізації оновленої програми на уроках трудового навчання та своїми творчими знахідками в організації освітнього процесу.

Слухачі обласного майстер-класу висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласного майстер-класу адміністрації та працівникам Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, відділу освіти Бориспільської РДА.

Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Наталії Дмитрівни Похиль – за її креативність, майстерність та доброзичливість, а головне за мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.