КОІПОПК


Січ 17 2019

Print this Запис

Відбулося друге заняття обласного майстер-класу з теми «Використання веб-сервісів у професійній діяльності вчителів  трудового навчання й технологій»

16 січня 2019 року на базі Мирненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільської РДА  відбулося друге заняття обласного майстер-класу Похиль Наталії Дмитрівни, вчителя обслуговуючої праці даного закладу, з теми «Використання веб-сервісів у професійній діяльності вчителів  трудового навчання й технологій».

Робота майстер-класу розпочалося з онлайн-опитування, яке мало на меті перевірити рівень опанування вчителями попереднього матеріалу та якість виконання домашнього завдання, а саме –  створення тесту для перевірки знань за допомогою Google форми та розміщення його у спільноті «Для учасників майстер класу» у закладці ТЕСТУВАННЯ.

У ході практичної частини майстер-класу учасники ознайомилися з основними поняттям та функціями веб-сервісу Tagul (Word Art.com). Word Art – багатофункціональний англомовний сервіс для створення хмар слів. Вчителі ознайомилися та опанували методику створення хмарини, тема  якої обиралась на їх розсуд. По закінченню хмари слів будуть розміщені у онлайн-спільноті «Для учасників майстер класуХмарки слів».

Учасники майстер-класу висловили щирі слова подяки Наталії Дмитрівні за стимул до професійного розвитку, саморозвитку і самонавчанню. Вони зазначили, що використання Веб-технологій відкриває нові перспективи удосконалення навчального процесу в освітніх закладах в цілому, і конкретно в трудовому навчанні; дає суттєвий поштовх до зміни змісту діяльності вчителя, використання ними нових методів, форм і засобів навчання та ін..

В роботі майстер-класу взяли участь 29 осіб.