КОІПОПК

Лют 01 2018

Print this Запис

Про своєчасну реєстрацію експертів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від16.01.2018 №1/9-34 повідомляємо про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти.

Експертами можуть бути наукові, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, перекладознавці та перекладачі, фахівці з антидискримінаційної експертизи, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти.

Здійснити реєстрацію необхідно до 11 лютого 2018 року.

Бажаючим здійснювати експертизу потрібно зареєструватися в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів»).

Електронна форма реєстрації знаходиться за посиланням: https://goo.gl/7eBS98.

Після завершення реєстрації, комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які здійснюватимуть експертизу поданих на конкурс електронних версій проектів підручників. За виконану роботу експертам передбачається оплата.

Просимо забезпечити своєчасну реєстрацію наукових, науково-педагогічних працівників, методистів та вчителів закладів освіти області.

Перейти на: https://kristti.com.ua/pro-svoyechasnu-reyestratsiyu-ekspertiv/