КОІПОПК

Тра 22 2018

Print this Запис

Онлайн-опитування для педагогів

Міністерство освіти і науки України разом із спільнотою відповідального вчительства EdCamp Ukraine запускають масштабне онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогів.

До участі запрошуються педагоги й адміністрація закладів освіти, викладачі та студентство педагогічних вишів, науковці, представники управлінь освіти, методичних служб, державних і недержавних організацій, які здійснюють підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Ініціатива реалізується у три етапи:

  • 1 етап – анонімне онлайн-опитування та аналіз отриманих даних – розпочинається 10 травня і триватиме до 10 червня;
  • 2 етап – презентація проміжних результатів стратегії змін у сфері підвищення кваліфікації на Четвертій національній (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2018 за участі міністерки Лілії Гриневич – 2-3 липня 2018 року;
  • 3 етап – відкрите онлайн-обговорення отриманих результатів і розроблених пропозицій з представленням плану дій до серпневих педагогічних конференцій – 20 серпня-15 вересня 2018 року.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням: http://bit.ly/edcampteachandlearn.

Отримані в дослідженні дані будуть використані для розробки рекомендацій до законодавчих актів, що наразі створюються на реалізацію нового закону «Про освіту».

Перейти на: https://kristti.com.ua/onlajn-opytuvannya-dlya-pedagogiv/