КОІПОПК

↑ Повернутись до Інше

Print this Сторінка

STEM-освіта


Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік

Лего конструювання та фізика

Коробівський НВК


Віртуальне середовище для розвитку професійної компетентності вчителів математики

У Національному центрі “Мала академія наук України” створено когнітивну платформу формування єдиного інформаційно-освітнього простору, до якого забезпечується включення довільних інформаційних ресурсів, які мають освітній контент. Технологія створення контенту та формат його представлення не мають ніякого значення. У просторі можуть створюватися різноманітні репозитарії за різними профілями. Знаходження необхідних первинних матеріалів для проведення занять, реалізується одним кліком на основі виделення у навчальної програмі чи матеріалі, що використовується певної словоформи, яка характерізує освітній контент, що шукається. Атрибутами запиту до репзитарних та мережевих ресурсів, файлів та документів може бути довільне слова, прізвище, назва, термін та інше. Тоб-то довільна категорія термінополя користувача може бути атрибутом запиту. Більш того користувач може сформувати сценарій використання цих матеріалів у вигляді скриньки знань, які треба опанувати учням. Демонстрація прикладу застосування вказаної платформи наведена у фільму.

 


Конкурс “Кращий STEM-урок”

Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фонд ООН у галузі народонаселення, Міністерство освіти і науки України за підтримки партнерів: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Громадська спілка «СТЕМ КОАЛІЦІЯ» (Лист ІМЗО від 04.09.2018 № 22.1/10-3097) започаткували проведення Конкурсу «Кращий STEM-урок». Конкурс проводиться вперше з метою популяризації ідей STEM-освіти, створення бази даних розробок інтегрованих уроків/заходів та заохочення педагогів застосовувати STEM-технології під час освітнього процесу.

10 жовтня 2018 року талановиті та ініціативні педагоги можуть  взяти участь у конкурсі та отримати грошовий приз. Заявку та конкурсну роботу відповідно вимогам Умов конкурсу учасники надсилають на електронну адресу організаційного комітету: stem@csr-ukraine.org

Літня сесія «STEM-школа – 2018

Шановні педагоги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі літньої сесії «STEM-школа – 2018». Програма ІІІ сесії розрахована на інтенсивне 5-денне очне навчання з 18 по 22 червня 2018 року в місті Києві:
– п’ять днів інтенсивного занурення у STEM-освіту;
– п’ять днів цікавих очних зустрічей зі спікерами – інноваторами у педагогічній та виробничій сферах,
– п’ять днів у колі однодумців, у Києві — історичному, цифровому, сучасному;
– п’ять днів праці 5х5 (п’ять наскрізних ліній х п’ять сесій щодня);
– п’ять днів натхнення, розвитку, відпочинку з друзями.
Реєстрація на платформі проекту “Якість освіти”. Кількість місць: 60 осіб. Учасників для навчання організаційний комітет буде відбирати за мотиваційним есе.

 Детальніше

Х Всеукраїнський STEM-фестиваль – ROBOTICA 2018

Запрошуємо взяти участь в Х Всеукраїнському STEM-фестивалі – ROBOTICA 2018. У програмі фестивалю: Всеукраїнська олімпіада з робототехніки WRO, змагання роботів, виставка-конкурс LEGO-творчості, дитячий архітектурний конкурс та ін.

Детальніше

 

Всеукраїнський командний чемпіонат з Minecraft: Education Edition

Minecraft: Education Edition — це освітня версія популярної гри, яка сприяє креативності, роботі в команді, вирішенню проблем у віртуальному середовищі, де є лише одне обмеження — уява. В рамках підготовки тренерів до першого Всеукраїнського Чемпіонату з Minecraft: Education Edition ми проводимо тренінг.

Детальніше

  STEM-fest-spring
Матеріали Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна- 2018»Матеріали папки будуть оновлюватися щотижня.Просимо Вас звернути особливу увагу на актуальний для педагогічних працівників захід «Марафон STEM-уроків», який бажано започаткувати в кожному регіоні з метою обміну досвідом та створення умов реалізації концептуальних засад Нової української школи і розвитку напрямів STEM-освіти.

 

Посилання на публікацію: https://kristti.com.ua/inshe/stem-osvita/