КОІПОПК


↑ Повернутись до Інше

Print this Сторінка

Іспит на визначення рівня володіння державною мовою 2.0

КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» є спеціально уповноваженою державою установою, де проводять ІСПИТИ НА РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ.

Іспит призначений для осіб, яким потрібно підтверджувати рівень володіння державною мовою для виконання службових обов’язків. У разі успішного складання така особа отримає державний сертифікат вільного володіння українською мовою першого (С1) або другого (С2) ступеня.

Інститут забезпечує технічну підтримку, прозорість процесу та комфортні умови під час проведення.

Запрошуємо претендентів для здачі іспитів на рівень володіння державною мовою (РЕЄСТРАЦІЯ відбувається в електронній системі іспитування за покликанням: https://exam.mova.gov.ua).

Деталі та інструкції: https://exam.mova.gov.ua.

Графік проведення іспитів (за умови попередньої реєстрації на сайті https://exam.mova.gov.ua):

четвер: 1000-1500

за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37, навчальний корпус №1, кабінет 202 (другий поверх)

контактний телефон: (04563) 5-12-40.

 

ВАЖЛИВО!

Претенденти зобов’язані надавати інструкторам документ, який посвідчує особу, а також негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до складання іспиту, або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які внесені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія.