КОІПОПК

Сер 20 2018

Print this Запис

Додаткові тренінги для учителів початкових класів в рамках проекту The LEGO Foundation

З 13 по 17 серпня 2018 року тренером The LEGO Foundation в рамках Меморандуму про взаєморозуміння  між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбулися  додаткові тренінги для  учителів початкових класів, які будуть навчати учнів перших класів у 2018-2019 н.р.

Відповідний Меморандум засвідчує, що всі перші класи (близько 17 тисяч шкіл з усієї України) протягом 2018-2019 року в Україні отримають безкоштовно набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес, оскільки LEGO – конструювання надає можливість вчитися на власному досвіді, рухатися шляхом відкриттів і досліджень.

Тренер The LEGO Foundation – Галина Малевич  провела тренінги для 200 педагогів Київської області.          Учасники тренінгу мали можливість власноруч випробувати потенціал наборів LEGO, ознайомилися з технологією «Шість цеглинок», яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити.

Колектив КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та педагоги Київщини висловлюють щиру подяку тренеру та благодійному фонду The LEGO Foundation за організацію цікавих тренінгів та удосконалення освітнього процесу Нової української школи.

 

 

Перейти на: https://kristti.com.ua/dodatkovi-treningy-dlya-uchyteliv-pochatkovyh-klasiv-v-ramkah-proektu-the-lego-foundation/