КОІПОПК

Бер 14 2018

Print this Запис

До уваги вчителів-дефектологів, корекційних педагогів закладів загальної середньої освіти

21 березня 2018 року на базі Білоцерківського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс» відбудеться науково-практичний семінар для вчителів-дефектологів, корекційних педагогів закладів загальної середньої освіти, що забезпечують інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами з теми «Дитина з порушеннями опорно-рухового апарату в класі: стратегія, взаємодія, та організація навчального середовища».

Семінар організовано спільно з кафедрою ортопедагогіки та реабілітації факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

Початок роботи семінару: 10.30.

Адреса проведення семінару-практикуму: Біла Церква, вулиця Східна, 34, Білоцерківський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс».

Контактна особа: Загурська Світлана Миколаївна, завідувач відділу спеціальної педагогіки КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти”, моб.тел: 0508053780.

Перейти на: https://kristti.com.ua/do-uvagy-vchyteliv-defektologiv-korektsijnyh-pedagogiv-zakladiv-zagalnoyi-serednoyi-osvity/