КОІПОПК

Кві 01 2019

Print this Запис

15-16 квітня 2019 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через всеукраїнський проект «JUNIORZ»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.03.2019 року №1/9-165 «Щодо проведення Міжнародної конференції» інформуємо, що 15-16 квітня 2019 року на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Волинського обласного ліцею з посиленою  військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Залучення учнів до здорового способу життя та популяризація варіативних модулів навчальної програми з фізичної культури через всеукраїнський проект «JUNIORZ».

Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Метою конференції є теоретичне та практичне ознайомлення з варіативними модулями навчальної програми з фізичної культури закладів загальної середньої освіти, упровадження нових видів спорту в навчальну програму.

До участі в семінарі запрошуються методисти  відділів освіти, керівники методичних об’єднань вчителів фізичної культури, вчителі фізичної культури закладів освіти.

Реєстрація учасників конференції здійснюється до 10 квітня 2019 року за посиланням: https://goo.gl/forms/z0geiR1Opzc6CDwk2

 

Перейти на: https://kristti.com.ua/15-16-kvitnya-2019-roku-na-vidbudetsya-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiya-zaluchennya-uchniv-do-zdorovogo-sposobu-zhyttya-ta-populyaryzatsiya-variatyvnyh-moduliv-navchalnoyi-programy-z-fizyc/